Kurutulmuş Acur

Kurutulmuş Acur

50 Adet
 Kurutulmuş Patlıcan

Kurutulmuş Patlıcan

50 Adet
Kurutulmuş Kabak

Kurutulmuş Kabak

50 Adet
Kurutulmuş Acı Biber

Kurutulmuş Acı Biber

50 Adet
Kurutulmuş Tatlı Biber

Kurutulmuş Tatlı Biber

50 Adet

Gaziantep Kurutmalık Antep Mutfağını tek tıkla nerde olursanız olun kapınıza kadar getiriyoruz. Sizde bu eşsiz lezzetlere kolaylıkla sahip olmak istemez misiniz? En uygun maliyette sofralarınıza gelecek tazelikle, beslenmenin hem keyifli hem de sağlıklı yönü ile tanışacaksınız. Antep Mutfağı sadece ülkemize değil dünya mutfağına da ün salmış yöresel bir mutfaktır. 

Gaziantep’in ün salan ürünlerinden biri ise Antep dolmalık- kuru olmuştur. Antep Dükkanı olarak aranan tazelik ve doğallığı sofranıza sunuyoruz. Antep Dükkanından temin edeceğiniz Gaziantep Kurutmalık mevsiminde toplandıktan sonra itinayla temizlenip Gaziantep’in yaz güneşinde kurutulmaya hazırlanır. Antep Kuruluğu tüm hijyen koşulları göz önünde bulundurularak paketlenir ilk günkü tazeliğini korur. Antep Kurusunun size teslimatına kadar kırılmasından tereddüt edebilirsiniz fakat içinizi ferah tutun güvenli bir şekilde ürünlerimizi sizlere ulaştırma konusunda son derece hassas olup, önlemlerimizi ona göre almaktayız.

Gaziantep’in yöresel ürünü Antep Kurusunun bordo, bej, yeşil ve kırmızı renkleriyle servislerinizde yaşatacağı görsel şölene hazır olun! Antep Dükkanından satın alacağınız Antep Kurularına çok yakışacak baharatlar için de Antep Baharat kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Antep Dükkanından vermiş olduğunuz sipariş belirtilen teslimat süreleri içinde ürünün orijinalliği bozulmadan elinize ulaşacaktır. Kampanyalardan ve özel indirimlerden ilk sizin haberiniz olması ve fırsatları yakalamanız için Sosyal Medya hesaplarımızdan takip edin! Aksi bir durumda bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İstediğiniz kuru sebzeyi Antep Kuruluğu kategorisinden sepete ekleyip, siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 7/24 online hizmetle sizlerin hizmetindeyiz. Antep Dükkanı keyifli alışverişler diler..

kurutmalık biber - kurutmalık fiyatları - kurutmalık biber fiyatları -kurutmalık patlıcan