Ev Yapımı Tatlı Biber Salçası

Ev Yapımı Tatlı Biber Salçası

500gr - 1000gr
Ev Yapımı Acı Biber Salçası

Ev Yapımı Acı Biber Salçası

500gr - 1000gr

Tatlandırıcı ve gıda boyası gibi aldatıcı ve sağlığa zararlı maddeler bulunmamaktadır.’ sözüne inanmak artık çok zor değil mi?

Evlerimizde artık tüketebileceğimiz gıdaların neredeyse birçoğunu yapabilmekteyiz. Fakat o tadı ait olduğu yerden tüketmenin hazzı bir başka. Yapma imkanı olmayıp ev salçası hasreti çekenlere artık son! Antep Dükkanı olarak sizlere sunduğumuz Gaziantep Yöresel Ürünlerimizde hiçbir katkı maddesi kullanılmamış olup, tamamen yöresel ürünlerimizi tüm doğallığı ve tazeliği ile sizlere ulaştırmaktayız. Yemeklere tat katmak için domates ya da biber ezilerek yapılan salça, Türk mutfağının olmazsa olmazı. Türk Mutfağında ise salça dendiğinde ilk akla gelen Gaziantep Salçasıdır.

Antep Dükkanından satın alacağınız Antep Salçası, güneşte olgunlaşmış domates ve biberler ezilerek yapılır. Olgunlaşmış domatesin ezilmesi ile domates salçası, kapya biberlerin ezilmesi ile tatlı biber salçası, kırmızı biberlerin ezilmesi ile acı biber salçası yapılır. Salça, yemeğe verdiği tat ve renk dışında birçok besin değerini içinde barındırır. Antep Salçası hijyen koşulları göz önünde bulundurularak paketlenir ve hava almayacak şekilde sıkıca kapakları kapatılır.

Antep Salçasının tadı yoğun ve kıvamı koyudur. Antep Salçasını kullandığınızda hissedeceğiniz koku ve tat sizde alışkanlık yapabilir. Damak tadınıza uygun salçayı Antep Dükkanında bulacağınıza eminiz. Bu fiyata bu kalite kaçırılmaz! Doğallığı ve tazeliği ile sizlerin damak tadına hitap eden Antep Yöresel Ürünleri sofranızda Antep rüzgarı estirecek. İstediğiniz tat salçayı dilediğiniz gramajlarda sipariş verebilir, acı tüketemiyorsanız Antep Dükkanı Tatlı Biber Salçası, acı benim için olmazsa olmaz, acı yiyelim tatlı konuşalım derseniz Antep Dükkanı Acı Biber Salçası tercih edebilirsiniz.

Antep Dükkanından vermiş olduğunuz sipariş belirtilen teslimat süreleri içinde ürünün orijinalliği bozulmadan elinize ulaşacaktır. Kampanyalardan ve özel indirimlerden ilk sizin haberiniz olması ve fırsatları yakalamanız için Sosyal Medya hesaplarımızdan takip edin! Aksi bir durumda bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İstediğiniz salçayı Antep Salça kategorisinden sepete ekleyip, siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 7/24 online hizmetle sizlerin hizmetindeyiz. Bir sonra ki siparişinizde görüşmek üzere.. Antep Dükkanı keyifli alışverişler diler..