İsot Biberi

İsot Biberi

250gr - 500gr - 1000gr
Toz Acı Biber

Toz Acı Biber

250gr - 500gr - 1000gr
Toz Tatlı Biber

Toz Tatlı Biber

250gr - 500gr - 1000gr
Tatlı Pul Biber

Tatlı Pul Biber

250gr - 500gr - 1000gr
Acı Pul Biber

Acı Pul Biber

250gr - 500gr - 1000gr
İpek Acı Pul Biber

İpek Acı Pul Biber

500gr - 1000gr

      Daha önce tattığınız tüm acı biberleri unutun! Hissedeceğiniz acı tadın sizi mutlu edebileceğini hiç düşündünüz mü? Acı yiyelim tatlı konuşalım diyorsanız, minimum bütçede tüm doğallığı ve tazeliği ile Gaziantep Yöresel Ürünlerinden, Antep Biberine sahip olmak için doğru adresteniz. Kültürümüz sebebi ile mutfaklarımızın olmazsa olmazı biber; pul ve toz biber haliyle de en çok kullanılan baharatlarımızdandır.

     Yemeklerinizde aradığınız acı lezzet ve doğallığa Antep Dükkanı sayesinde Türkiye’nin her yerinden erişebilir ve sahip olabilirsiniz. Antep Biberi boyasız ve katkısızdır. Antep Dükkanından satın alacağınız Antep Biberi ile aradığınız lezzeti yakalayacak ve hayran kalacaksınız. Çiğköfte, kebap, çorba, et ve sulu yemeklerinize Antep Biberi çok yakışacak. Vitamin ve lif açısından zengin olan Antep Biberi, mide ağrılarına, sindirime iyi gelmekle beraber zayıflamada yardımcı bir baharattır. Antioksidan görevi görmektedir.

       Gaziantep’in Yöresel Ürünü olan Antep Biberi gerekli hijyen koşullarında paketlenir, kokusu ve tadı tazeliğini korur. İstediğiniz gramajlarda satın alabilirsiniz. Antep Dükkanından vermiş olduğunuz sipariş belirtilen teslimat süreleri içinde ürünün orijinalliği bozulmadan elinize ulaşacaktır. Kampanyalardan ve özel indirimlerden ilk sizin haberiniz olması ve fırsatları yakalamanız için Sosyal Medya hesaplarımızdan takip edin! Aksi bir durumda bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

           Sitemizden aldığınız pul biberlerini yine kendi mahsülümüz olan antep salçası kategorimizde bulunan tatlı biber salçası veya acı biber salçasınıda inceleyerek istediğiniz ve dileğiniz miktar ürünlerden sipariş verebilirsiniz. Nemsiz ve kuru ortamda yetişen doğal domatesler ile biberlerden çıkan salçalarımızı mutlaka tavsiye ederiz.

 

 

İstediğiniz biberi Antep Biber kategorisinden sepete ekleyip, siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 7/24 online hizmetle sizlerin hizmetindeyiz. Antep Dükkanı keyifli alışverişler diler..