Acı Pul Biber


Gramaj : (250gr - 500gr - 1000gr)

100 ₺13.9  ₺

Ürün Seçenekleri
Ağırlık
 • 250gr
 • 500gr (25.90 TL)
 • 1000gr (49.90 TL)
Adet
 • Daha önce tattığınız tüm Acı Pul Biberleri unutun! Hissedeceğiniz acı tadın sizi mutlu edebileceğini hiç düşündünüz mü?
  Acı yiyelim tatlı konuşalım diyorsanız, minimum bütçede tüm doğallığı ve tazeliği ile Gaziantep Yöresel Ürünlerinden, Antep Biberine sahip olmak için doğru adresteniz. 

  Kültürümüz sebebi ile mutfaklarımızın olmazsa olmazı biber; Acı Pul BiberTatlı Pul Biber, İpek Pul BiberToz Acı Biber ve Toz Tatlı Biber haliyle de en çok kullanılan baharatlarımızdandır.Yemeklerinizde aradığınız acı lezzet ve doğallığa Antep Dükkanı sayesinde Türkiye’nin her yerinden erişebilir ve sahip olabilirsiniz. Antep Biberi boyasız ve katkısızdır. Antep Dükkanı'ndan satın alacağınız Acı Pul İpek Biber ve İsot Biber ile aradığınız lezzeti yakalayacak ve hayran kalacaksınız. Çiğköfte, kebap, çorba, et ve sulu yemeklerinize Antep Biberi çok yakışacak. Vitamin ve lif açısından zengin olan Antep Biberi, mide ağrılarına, sindirime iyi gelmekle beraber zayıflamada yardımcı bir baharattır. Antioksidan görevi görmektedir. Gaziantep’in Yöresel Ürünü olan Antep Biberi gerekli hijyen koşullarında paketlenir, kokusu ve tadı tazeliğini korur. İstediğiniz gramajlarda satın alabilirsiniz.

  Antep Dükkanından vermiş olduğunuz sipariş belirtilen teslimat süreleri içinde ürünün orijinalliği bozulmadan elinize ulaşacaktır. Kampanyalardan ve özel indirimlerden ilk sizin haberiniz olması ve fırsatları yakalamanız için Sosyal Medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayınız! Aksi bir durumda bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İstediğiniz biberi Antep Biber kategorisinden sepete ekleyip, siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 7/24 online hizmetle sizlerin hizmetindeyiz.  

  Antep Dükkanı keyifli alışverişler diler..

  BENZER ÜRÜNLER

  Toz Acı Biber
  250gr - 500gr - 1000gr
  Tatlı Pul Biber
  250gr - 500gr - 1000gr
  İsot Biberi
  250gr - 500gr - 1000gr
  Toz Tatlı Biber
  250gr - 500gr - 1000gr