Leblebi Şekeri


Gramaj : (500gr - 1000gr)

0  ₺

Adet
 • Osmanlıdan beri kültürümüzde yeri alan Leblebi kökeni Çorum olmasına rağmen çeşitliliği Gaziantep’te fazladır. Verimli arazilerden toplandıktan sonra uygun şekilde işlenen nohutlar, Antep Dükkanı farkı ile damağınıza layık hale geldi! Birçok seçeneği bulunan leblebi, nohutun haşlanıp kavrulması ile elde edilir. Tüm dünyada da sevilerek tüketilen kuruyemiş çeşitidir Leblebi Şekeri. Çayımızın yanında eksik etmediğimiz leblebinin vücudumuza sağladığı faydaları biliyor musunuz?

  LEBLEBİ ŞEKERİ FAYDALARI

  Vücudu kansere karşı korur,

  Mide bulantısına iyi gelir,

  Ses tellerine iyi gelir,

  Reflü ve gastrite iyi gelir,

  Gebelik dönemindeki mide bulantılarını bastırmak için kullanılabilir,

  Damar sertliğine iyi gelir, tıkanıklığı açar,

  Böbrek taşı düşmesinde yardımcıdır,

  Anne sütünü arttırır,

  Kabızlığı giderir.

   

  LEBLEBİ ŞEKERİ BESİN DEĞERLERİ

  1 avuç leblebi ortalama 40 grama denktir. 40 gram leblebi 107 kcal dır. Leblebi Şekeri nişasta ve şeker bulundurduğundan kilo artışına sebebiyet verebilir. 100 gram Leblebi Şekerinde 38,34 gram karbonhidrat, 19,18 gram protein, 3.40 gram yağ bulunur.  

   

  Kaliteyi tek tıkla kapınıza kadar ulaştırıyoruz. Antep Dükkanından vermiş olduğunuz sipariş belirtilen teslimat süreleri içinde ürünün orijinalliği bozulmadan elinize ulaşacaktır. Kampanyalardan ve özel indirimlerden ilk sizin haberiniz olması ve fırsatları yakalamanız için Sosyal Medya hesaplarımızdan takip edin! Aksi bir durumda bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İstediğiniz kuruyemiş ürünlere Antep Kuruyemiş kategorisinden sepete ekleyip, siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 7/24 online hizmetle sizlerin hizmetindeyiz.

  Antep Dükkanı keyifli alışverişler diler..

  BENZER ÜRÜNLER

  Leblebi
  500gr - 1000gr
  Ananas Kurusu
  250gr - 500gr - 1000gr
  Tuzsuz Ayçekirdeği Dakota
  500gr - 1000gr
  Antep Dükkanı Kaju
  500gr - 1000gr